Projekt graficzny wizytówki biznesowej dla marki Fajna Babka
Fajna Babka to projekt dla każdej z nas, która marzy o zmianie swojego życia na lepsze. Podczas spotkań motywacyjnych, Agnieszka Pleban na bazie swojej osobistej historii przekazuje uczestnikom w sposób lekki i prosty gotowe narzędzia, które pomagają im mieć lepsze życie.
Zostaliśmy poproszeni o wykonanie serii projektów graficznych wspomagających promocję cyklu spotkań. Poniżej prezentujemy projekt graficzny wizytówek. Wszystkie elementy zostały utrzymane we spójnym stylu graficznym – w odcieniach grafitu i złota. Wizytówki zostały wydrukowane i dostarczone do klienta.
Projektowanie wizytówek firmowych – sprawdź ofertę.
Wizytówki firmowe to podstawowe narzędzie w przekazywaniu biznesowych danych kontaktowych
Pomimo cyfryzacji życia i kontaktów z klientami – wizytówki firmowe pozostają na topie, będąc wykorzystywanymi na licznych spotkaniach, meetingach, targach i eventach networkingowych.
Poręczne i małe rozmiarowo – zmieszczą się do każdej kieszeni, pozwalając zachować na później istotne informacje jak adres firmy, nazwisko przedstawiciela lub numer telefonu i e-mail. Wizytówki drukowane są zazwyczaj w dwóch formatach – 85x55mm oraz 90x50mm. Podczas procesu druku, mogą zostać dodatkowo wzbogacone warstwą specjalnej folii zmieniającej ich wygląd i wrażenia dotykowe lub lakierem UV – wybiórczo uwydatniającym elementy grafiki.
Kategoria: Projektowanie wizytówek