GrupaPNS – kreatywność i reklama dla firm logo Odkrywaj

Profesjonalne projektowanie stron www

Strony internetowe na Wordpress - oferta

Porozmawiaj z doradcą

Modernizacja Strony Internetowej Oferta

Szybka oferta usług

 • Projekt ikona

  Projektujemy pod potrzeby

  Każda nasza realizacja jest budowana od podstaw pod wymagania klienta.

 • System ikona

  System CMS

  Pozwoli zarządzać treściami strony internetowej oraz dodawać nowe podstrony.

 • Mobile ikona

  Wersja mobilna

  Strona www będzie działać na urządzeniach przenośnych jak tablety i smartfony.

 • Obsługa ikona

  Stała opieka

  Oferujemy pakiety stałego wsparcia dla firmy w obszarze strony www.

 • Realizacje
Nasi klienci

System CMS dla strony www

Dlaczego wybrać Wordpress w 2022 roku?

WordPress jest systemem Open Sourc, rozwijanym nieprzerwanie od 2003 roku. Obecnie napędza on blisko 35% wszystkich witryn w internecie – czyniąc go liderem pod względem systemów do zarządzania treściami.

Strona Wizytowka Dla Firmy Realizacja
Obramowanie telefonu mobile
Strona Internetowa Wizytowka Mobile 3 Strona Internetowa Wizytowka Mobile 2 Strona Internetowa Wizytowka Mobile 1

Globalna

Społeczność Wordpress

Popularność WordPress zawdzięcza olbrzymiej społeczności tworzącej zarówno płatna i darmowe motywy, wtyczki, rozszerzenia jak i całe systemy sprzedażowe i social mediowe.

Projektowanie Stron Internetowych Wizytowka
Obramowanie telefonu mobile
Projektowanie Stron Internetowych Wizytowka 1 Projektowanie Stron Internetowych Wizytowka 2 Projektowanie Stron Internetowych Wizytowka 3

Cechy Wordpress

Elastycznośc i funkcjonalność

WordPress jako platforma daje duże możliwości doświadczonym projektantom i programistom do kreowania stron internetowych o szerokim zakresie celów i funkcji.

Firmowa Strona Wizytowka Tworzenie Grupapns
Obramowanie telefonu mobile
Strony Wizytowki Projektowanie 3 Strony Wizytowki Projektowanie 2 Strony Wizytowki Projektowanie 1
 • Ico Wtyczki Wordpress55 tys.

  Tyle darmowych wtyczek i pluginów zawiera biblioteka systemu.

 • Ico Wordpress Pobrania7 mln.

  Tyle pobrań miała wersja systemu w odsłonie 5.3.

 • Ico Jezyki Wordpress68

  Języków jest wspieranych przez system.

 • Ico Udzial W Rynku Wordpress76%

  To udział Wordpress'a w sektorze systemów CMS.

Projektowanie stron Wordpress - cena

Ile to kosztuje?

Jak w przypadku procesu tworzenia każdej strony internetowej – głównymi czynnikami wpływającymi na wycenę prac, jest forma naszej witryny, jej funkcjonalność oraz objętość treści.

Warto podkreślić, że instalacja gotowego szablonu lub jego dostosowanie, to zupełnie inne przedsięwzięcie niż zaprojektowanie strony internetowej od podstaw z użyciem systemu WordPress. Stąd często szukając ofert tworzenia stron www – zakres cenowy pomiędzy wykonawcami może być bardzo rozległy.

Zamów stronę www

 

 • Doradztwo ikona

  Fachowe doradztwo

  zanim wydasz pieniądze Tworzymy strony internetowe na WordPress od kilkunastu lat – doradzimy jak zaplanować witrynę jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

 • Bezpieczeństwo ikona

  Długoterminowe wsparcie

  zamiast “zrób i zapomnij” Nasi klienci otrzymuję możliwość stałej opieki nad witryną – w aspekcie jej bezpieczeństwa, rozbudowy oraz codziennego zarządzania tekstami.

 • Bezpieczeństwo

  sprawdzeni przez wielu Rozumiemy jak stresujący i wymagający może być proces stworzenia firmowej strony www. Niezależnie od skali projektu dokładamy starań aby był on pozytywnym doświadczeniem.

Autorski deisgn strony www Wordpress

Tworzymy od podstaw

Nasza marka nie stosuje gotowców i szablonów – każdą realizację tworzymy “od zera” pod potrzeby naszych klientów. Posiadamy fachową wiedzę i pełną kontrolę nad formą i działaniem witryny. Wierzymy, że wygląd witryny jest integralną częścią wizerunku firmy.

Porozmawiaj z doradcą

Strony Internetowe WordPress Projekt Grafika

Firmowa strona internetowa współcześnie jest niezbędnym elementem funkcjonowania

nawet małej firmy i lokalnego biznesu

Ale o tym banale przecież wszyscy doskonale wiedzą. Problem pojawia się w momencie gdy temat analizowany jest głębiej i firma jest proszona o wskazanie celu jaki witryna ma realizować, jak będzie mierzona jej skuteczność oraz jak wyglądać ma długofalowa strategia jej rozwoju.

Strona WWW dla małej firmy – co musisz wiedzieć

Strona Na WordPress Wersja Mobilna Responsywna

Responsywna strona internetowa

Mobilnie!

Strony internetowe WordPress projektujemy w sposób responsywny – oznacza to, że dostosowują się one automatycznie do ekranów urządzeń przenośnych i zapewniają komfortowe przeglądanie.

Porozmawiaj z doradcą

Czy firma musi mieć stronę internetową?

Prawie każda firma zaznacza w pewien sposób swoją obecność w internecie

Będąc dostępną online to za pośrednictwem profili społecznościowych, katalogów usług lub portali aukcyjnych. Inwestycja we własną stronę internetową jest niejednokrotnie krokiem wymuszonym przez współczesność – nie świadomym dążeniem do maksymalizowania zysków.

Strona www jest – bo być musi. Zgłębiając temat możemy odkryć szereg wymiernych korzyści, które niesie posiadanie firmowej witryny. Czy firma musi posiadać stronę internetową?

Czy firma musi mieć stronę internetową?

Kompleksowa obsługa

Od A do Z

Wesprzemy cię podczas całego procesu tworzenia strony internetowej – od wyboru domeny, hostingu, planowania formy witryny, jej strategii promocji po projekt i pełne wdrożenie. Oferujemy również usługi stałej obsługi strony www dla firm.

Porozmawiaj z doradcą

Obsluga Strony Internetowej WordPress

Proces tworzenia strony www

Jak to będzie przebiegać?

1 Zapytanie Wyślij do nas zapytanie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę realizacji. 2 Projekt Przygotujemy wstępną wizualizację, która posłuży nam jako podkładka do dalszych prac. 3 Poprawki Uwzględnimy twoje poprawki oraz uwagi, jakie będziesz miał względem naszej wizji. 4 Faktura Wystawimy ją dopiero po akceptacji  projektu. 5 Wdrożenie Podepniemy, uruchomimy oraz przetestujemy stronę www.
Bardzo dobrze mi się współpracuje z Grupa PNS Europe. To już kolejna strona www, którą zamówiłam w tej firmie. Szybki kontakt, profesjonalizm, piękna grafika i krótki czas wykonania usługi. Polecam👍
Ewa Rach
Ewa Rach
07/09/2022
Dodaje pięć zasłużonych gwiazdek. Bardzo szybkie odpowiedzi i realizacja. Z pewnością zostanę z tą firmą na dłużej :)
Sandra Spychalska
Sandra Spychalska
01/08/2022
Współpracuję z firmą PNS już od jakiegoś czasu i ani razu się nie zawiodłam. Grupa PNS stworzyła dla mojej szkoły językowej piękną stronę internetową, tworzy bardzo ładne, estetyczne grafiki reklamujące firmę, a sam pan Michał, który jest naszym "opiekunem" jest zawsze bardzo uprzejmy i spełnia moje prośby w ekspresowym tempie. Krótko mówiąc, usługi na najwyższym poziomie - polecam.
Sylwia K
Sylwia K
26/07/2022
Polecam firmę szybka realizacja zleceń. Pełen profesjonalizm.
K
K
02/05/2022
Szybka realizacja zlecenia, sprawny i bardzo miły kontakt. Profesjonalniści. Polecam w 100%.
Miras M
Miras M
06/04/2022
Polecam firmę PNS. Doradztwo i sugestie bardzo ciekawe, szybka realizacja. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Naprawdę warto:)
Sebix Sebix
Sebix Sebix
29/03/2022
Polecam serdecznie współpracę z Grupą PNS Europe. Pan Michał to specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt sprawiają, że współpraca układa się rewelacyjnie a wyniki są adekwatne do ustaleń. Zadowolenie 100%! :-)
Sylwia N
Sylwia N
04/03/2022
Współpracuję z Grupą i Panem Michałem w ramach działań Fundacji Mam Marzenie od wielu lat. Wszystko zawsze na najwyższym poziomie, sprawnie i szybko - Grupa PNS robi dla nas wszystko pro bono. Bardzo wszystkim polecam - grafiki sprawiają, że nasze akcje przyciągają jeszcze większe rzesze ludzi - a co za tym idzie spełniamy jeszcze więcej marzeń chory dzieci. Dziękujemy i polecamy! Fundacja Mam Marzenie
Marcin Czerwiński
Marcin Czerwiński
28/02/2022

Zamów stronę internetową na Wordpress

Porozmawiaj z doradcą

  ZAZNACZ

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

  FAQ - pytania?

  W przeszłości budowaliśmy strony internetowe w oparciu o inne systemy CMS – w tym popularną swego czasu Joomlę. Rosnąca pozycja WordPress’a, jego elastyczność i architektura treści w połączeniu z łatwą obsługą dla klienta – było czynnikami wpływającymi na zmianę fundamentu naszych witryn.

  WordPress pozwala na użytkowanie motywów, które wystylizują nasza witrynę pod względem wizualnym w ten czy inny sposób. Technicznie każda witryna na WordPress korzysta z jakiegoś motywu / szablonu – może on byc jednak przygotowywany autorsko (a więc właścicielem jest dany klient a wygląd chroniony prawnie) lub masowo (a więc 1 szablon jest sprzedawany wielokrotnie).

  Nasza marka wykonuje jedynie projekty autorskie.

  Nie ma nigdy 100% bezpieczeństwa w sieci- jest tylko akceptowalny poziom ryzyka. WordPress jako system open-source (a więc którego pełny kod jest dostepny w sieci) – stanowi pewien czynnik ryzyka.

  Popularność i bezpłatny charakter pewnych wtyczek i motywów również może przyczyniać się do ich niskiej jakości i podatności na ataki.

  Dla naszych klientów oferujemy usługi opieki www – wraz ze stały monitoringiem i dodatkowym zabezpieczeniem strony internetowej.

  Czas realizacji jest uzależniony od specyfiki strony, jej funkcjonalności i ilości treści. Sam proces podzielony jest na etapy – od doradztwa, przez projekt koncepcji graficznej, wdrożenie wersji klikalnej i uruchomienie na serwerze.

  Na każdym z tych etapów klient może nanosić korekty i uwagi – co wpływa na czas ukończenia. Warto pamiętać, że nie jest to produkt ściągany z półki – lecz usługa indywidualna, tworzona pod nasze potrzeby.

  Tak. Na koniec realizacji generujemy tak zwaną „kopię zerową” strony www – na wszelki wypadek. Backup danych należy jednak wykonywać regularnie – do czego zachęcamy i wspieramy, również w tym zakresie.

  Tak. Posiada podstawowe, wymagalne współczesnymi standardami funkcje wspomagające pozycjonowanie i optymalizację dla wyszukiwarek.

  Należy jednak pamiętać,że dużą rolę odgrywają tu czynniki w postaci sposobu zaprojektowania designu strony, formy architektury treści czy optymalizacji czasu lądowania strony.

  Naszą wspólną przygodę z tworzeniem strony internetowej na WordPress rozpoczniemy od ustalenia grupy docelowej odbiorców witryny, ich oczekiwań oraz potrzeb.

  Kluczowe jest również na wstepnym etapie opracowanie struktury treści – jakie i ile podstron znajdzie się na stronie. Czy będa to treści informacyjne, sprzedażowe itp.

  Istotną informacją jest również to, czy strona ma posiadać jakieś funkcje specjalne np. blog, wyszukiwarkę, konfigurator dla klienta itp.

  Poczytaj również…

  Regularnie publikujemy artykuły z tematyki marketingu, projektowania stron www, ich zarządzania jak również i projektów graficznych i szeroko rozumianej reklamy.

  Blog firmowy
  Jak oceniasz tą podstronę?
  Polityka Cookies

  Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

  Nasza polityka prywatności