GrupaPNS – kreatywność i reklama dla firm logo Odkrywaj

Tworzenie, wdrożenie i pełna obsługa

Profesjonalna Strona internetowa dla spółki akcyjnej

Wspieramy spółki akcyjne i przedsiębiorstwa w dostarczaniu swoim klientom i partnerom biznesowym, pozytywnego i unikalnego doświadczenia w obszarze firmowej strony internetowej. Nasz propozycja to kompleksowa oferta tworzenia stron www, doradztwa i mozliwość stałej obsługi spółki w obrębie witryny.

Porozmawiaj z doradcą

Strona Internetowa Dla Spolki Akcyjnej

Szybka oferta usług

 • Projekt ikona

  Profesjonalny design

  Strony www projektujemy od podstaw pod potrzeby klienta.

 • System ikona

  System CMS

  Oferujemy sprawdzone i doceniane rozwiązania technologiczne w obszarze funkcji witryny.

 • Mobile ikona

  Wersja mobilna

  Każda nasza realizacja strony internetowej jest budowana w sposób responsywny.

 • Obsługa ikona

  Stała opieka

  Z nami spółka nie zostaje sama – kompleksowe wsparcie za ułamek pensji dedykowanego pracownika.

 • Realizacje
Nasi klienci

Unikalne miejsce w sieci

Strona internetowa jako reprezentant marki

Strona internetowa spółki może być pierwszym i jedynym miejscem kontaktu z firmą. Zadbamy aby było ono uszyte na miarę potrzeb – atrakcyjne wizualnie, praktyczne i funkcjonalne. Dajemy gwarancję unikalności strony www.

Projektowanie Stron Www Dla Spolek Oferta
Obramowanie telefonu mobile
Strona Internetowa Spolka Akcyjna 1 Strona Internetowa Spolka Akcyjna 2 Strona Internetowa Spolka Akcyjna 3

Elastyczna forma

Tworzymy strony www różnego przeznaczenia

Od klasycznych stron informacyjnych, przez blogi firmowe po witryny z rozbudowanym katalogiem produktów. Oferujemy autorskie rozwiązania i moduły dla naszych witryn.

Tworzenie Stron Internetowych Spolka Akcyjna
Obramowanie telefonu mobile
Tworzenie Stron Www Spolek 1 Tworzenie Stron Www Spolek 2 Tworzenie Stron Www Spolek 3

Fachowa wiedza

Doradzamy przed i po realizacji strony internetowej

Nie wiesz od czego rozpocząć? Bez obaw! Dopilnujemy aby proces projektowania i uruchomienia strony internetowej spółki przebiegł możliwie bezstresowo, dając wymierne efekty.

Strony Www Dla Spolek Tworzenie Projektowanie
Obramowanie telefonu mobile
Agencja Reklama Dla Spolki Akcyjnej 1 Agencja Reklama Dla Spolki Akcyjnej 2 Agencja Reklama Dla Spolki Akcyjnej 3
 • Doradztwo ikona

  Kreatywność

  artyzm i marketing w jednym

  Nie jesteśmy firmą informatyczną – w naszej filozofii strona internetowa jest formą sztuki, która łączy media wizualne, technologię i marketing.

 • Bezpieczeństwo ikona

  Długoterminowe wsparcie

  zamiast “zrób i zapomnij”

  Firmy z nami współpracujące otrzymują możliwość wieloletniego wsparcia w zakresie obecności w sieci – mając do dyspozycji zaufaną agencję kreatywną.

 • Doświadczenie

  w rozpoznawaniu i zaspokajaniu potrzeb

  Rozumiemy jak stresujący i wymagający może być proces stworzenia firmowej strony www. Niezależnie od skali projektu dokładamy starań aby był on pozytywnym doświadczeniem.

Strona internetowa spółki obsłuży klienta

Wirtualny pracownik

Strona internetowa udzieli niezbędnych informacji na temat działalności spółki, jej oferty handlowej oraz wymaganych prawem oznaczeń i przypisów.

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – za ułamek kosztów ponoszonych na pełnienie tej funkcji przez dedykowanego pracownika lub zespół.

Porozmawiaj z doradcą

Strona Internetowa Spolka Sa

Obowiązek posiadania strony internetowej spółki

Regulacje prawne

Posiadanie strony www przez poszczególne rodzaje spółek jest regulowane przepisami prawa. I tak oto spółką z ograniczoną odpowiedzialnością ma obowiązek umieszczania na swojej witrynie informacji rejestrowych.

Regulacje te możemy znaleźć w artykule 206 1 kodeku spółek handlowych. Brak spełnienia tych wymagań może wiązać się nałożeniem na spółkę kary finansowej i pociągnięciem do odpowiedzialności zarządu.

Jako ciekawostkę warto dodać, że spółki akcyjne są w odróżnieniu od innych form działalności – zobowiązane aby posiadać własną witrynę internetową.

Strona Internetowa Spolki Akcyjnej Wyszukiwaniue

Strona internetowa spółki dotrze do klienta

Wykorzystaj wyszukiwarki

Własna strona internetowa pozwala docierać do klientów i partnerów biznesowych, którzy poszukują informacji za pośrednictwem wyszukiwarek. Olbrzymia część konsumentów poszukuje informacji w sieci, zanim podejmie decyzję o zakupie lub rozpoczęciu współpracy.

Porozmawiaj z doradcą

Strona internetowa spółki dostępna mobilnie

Responsywność

Dzięki zastosowaniu technik i technologii responsywnych – strona internetowa spółki będzie dopasowywać się do ekranu szerokiej gamy urządzeń. Od komputera stacjonarnego, przez tablety po smartphony – konsument będzie miał dostep do tej samej treści i informacji, komfortowo z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

Porozmawiaj z doradcą

Tworzenie Stron Www Dla Spolek Mobile

O co zapytać przy tworzeniu strony internetowej?

Proces tworzenia strony internetowej może być niezwykle złożony i skomplikowany
Zwłaszcza, gdy podchodzimy do niego pierwszy raz lub odświeżamy nasza witrynę po kilku lub kilkunastu latach – wiele się od tego czasu w internecie pozmieniało.

Aby podjąć odpowiednią decyzję o wyborze wykonawcy lub rozwiązań technicznych – warto zaczerpnąć praktycznej wiedzy – po prostu pytając!

O co zapytać przy tworzeniu strony internetowej?

Strona Internetowa Dla Spoki Rozwoj

Strona internetowa spółki rozwija się z firmą

Elastycznośc i modułowość

Praca nad stroną internetową nigdy się nie kończy – dlatego zachęcamy do stałego monitorowania efektów jej pracy i dokonywania stosownych modyfikacji w celu osiągania jeszcze lepszych efektów. Witryna firmowa musi odzwierciedlać misję i wartości marki – gdyż olbrzymi procent konsumentów ocenia wiarygodność firmy przez pryzmat jej strony internetowej.

Porozmawiaj z doradcą

Jak powstaje strona www?

Oto skrócona wersja schematu realizacji

1 Zapytanie Wyślij do nas zapytanie – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę realizacji. 2 Projekt Przygotujemy wstępną wizualizację, która posłuży nam jako podkładka do dalszych prac. 3 Poprawki Uwzględnimy twoje poprawki oraz uwagi, jakie będziesz miał względem naszej wizji. 4 Faktura Wystawimy ją dopiero po akceptacji  projektu. 5 Wdrożenie Podepniemy, uruchomimy oraz przetestujemy stronę www.
Bardzo dobrze mi się współpracuje z Grupa PNS Europe. To już kolejna strona www, którą zamówiłam w tej firmie. Szybki kontakt, profesjonalizm, piękna grafika i krótki czas wykonania usługi. Polecam👍
Ewa Rach
Ewa Rach
07/09/2022
Dodaje pięć zasłużonych gwiazdek. Bardzo szybkie odpowiedzi i realizacja. Z pewnością zostanę z tą firmą na dłużej :)
Sandra Spychalska
Sandra Spychalska
01/08/2022
Współpracuję z firmą PNS już od jakiegoś czasu i ani razu się nie zawiodłam. Grupa PNS stworzyła dla mojej szkoły językowej piękną stronę internetową, tworzy bardzo ładne, estetyczne grafiki reklamujące firmę, a sam pan Michał, który jest naszym "opiekunem" jest zawsze bardzo uprzejmy i spełnia moje prośby w ekspresowym tempie. Krótko mówiąc, usługi na najwyższym poziomie - polecam.
Sylwia K
Sylwia K
26/07/2022
Polecam firmę szybka realizacja zleceń. Pełen profesjonalizm.
K
K
02/05/2022
Szybka realizacja zlecenia, sprawny i bardzo miły kontakt. Profesjonalniści. Polecam w 100%.
Miras M
Miras M
06/04/2022
Polecam firmę PNS. Doradztwo i sugestie bardzo ciekawe, szybka realizacja. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Naprawdę warto:)
Sebix Sebix
Sebix Sebix
29/03/2022
Polecam serdecznie współpracę z Grupą PNS Europe. Pan Michał to specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt sprawiają, że współpraca układa się rewelacyjnie a wyniki są adekwatne do ustaleń. Zadowolenie 100%! :-)
Sylwia N
Sylwia N
04/03/2022
Współpracuję z Grupą i Panem Michałem w ramach działań Fundacji Mam Marzenie od wielu lat. Wszystko zawsze na najwyższym poziomie, sprawnie i szybko - Grupa PNS robi dla nas wszystko pro bono. Bardzo wszystkim polecam - grafiki sprawiają, że nasze akcje przyciągają jeszcze większe rzesze ludzi - a co za tym idzie spełniamy jeszcze więcej marzeń chory dzieci. Dziękujemy i polecamy! Fundacja Mam Marzenie
Marcin Czerwiński
Marcin Czerwiński
28/02/2022

Zamów stronę internetową spółki

Porozmawiaj z doradcą klienta

  ZAZNACZ

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

  FAQ - pytania?

  Jest to kwestia indywidualna – zależna głównie od typu witryny, rodzaju jej funkcjonalności oraz wymagań klienta. Sam proces może trwać od kilku do kilkunastu tygodni, w trakcie których wypełniane są kolejne etapy projektu, wdrożenia i zapełnienia treściami.

  Nasze strony budujemy praktycznie od zera pod oczekiwania i wymagania klienta. Mamy w ten sposób pełną kontrolę nad wyglądem i mechaniką witryny. Każdy jej element jesteśmy w stanie zmodyfikować pod Twoje oczekiwania. W przeciwieństwie stron internetowych na szablonach – wygląd strony stanowi własność Twojej firmy i nie może być powielany i kopiowany przez konkurencję.

  Tak. Wszystkie nasze realizacje stron internetowych są budowane w oparciu o system WordPress – lidera jeśli chodzi o tego typu oprogramowanie w modelu open-source.

  WordPress napędza obecnie za blisko 60% witryn w tym segmencie.

  Tak. Zgodnie ze współczesnym standardem – wszystkie nasze witryny są budowane w sposób responsywny – dopasowując się do ekranu urządzenia na którym są przeglądane.

  W ramach procesu tworzenia strony www spółki pomagamy w doborze i rejestracji domeny internetowej, hostingu oraz certyfikatu SSL.

  Wszystkie te usługi są rejestrowane na dane spółki – co gwarantuje ich własność i pełną kontrolę nad ich zarządzaniem.

  Tak. Na koniec realizacji generujemy tak zwaną “kopię zerową” strony www – na wszelki wypadek. Backup danych należy jednak wykonywać regularnie – do czego zachęcamy i wspieramy, również w tym zakresie.

  Nasza usługa opieki / obsługi stron internetowych powstała z myślą o firmach, które mają potrzebę zarządzania witryną, lecz bariery techniczne lub ograniczone zasoby ludzkie, znacząco utrudniają ten proces.

  W ramach usługi zarządzamy witryną klienta – od kwestii podstawowych jak edycja treści, bo te bardziej złożone jak zabezpieczenie przed cyberatakami, serwis awaryjne i inne.

  Poczytaj również…

  Regularnie publikujemy artykuły z tematyki marketingu, projektowania stron www, ich zarządzania jak również i projektów graficznych i szeroko rozumianej reklamy.

  Blog firmowy
  Jak oceniasz tą podstronę?
  Polityka Cookies

  Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

  Nasza polityka prywatności