GrupaPNS – kreatywność i reklama dla firm logo Odkrywaj

Opieka i obsługa nad stroną internetową – dlaczego firmy ją wybierają?

JJeśli lubisz nasze artykuły, pokochasz to co robimy dla klientów!

24 kwietnia, 2022

Usługa obsługi nad firmową stroną internetową to szereg korzyści dla firmy, które nie są doceniane do momentu ich zaaplikowania

Pytanie jakie powinniśmy zadać sobie na wstępie brzmi –jak istotna jest strona internetowa w funkcjonowaniu oraz reprezentacji naszej firmy?

Będąc odpowiednio zarządzana może stać się wartościowym zasobem w budowaniu marki oraz automatyzacji pewnych procesów sprzedażowych. Jednocześnie jeśli nie poświęcamy jej należytej uwagi, bardzo szybko może zmienić się w element szkodzący firmie – tak samo jak niewyszkolony i gburowaty pracownik mający styczność z potencjalnym klientem.

Opieka Nad Strona Www Dlaczego Firmy Ja Wybieraja

Realizując kompleksową opiekę nad www przez kilkanaście lat, zauważyliśmy pewien naturalny opór u większości potencjalnych odbiorców tego typu usługi – choć obiektywnie pozwoliłby rozwinąć się ich biznesowi oraz firmowej witrynie. Ten artykuł dedykujemy właśnie im, pokazując dlaczego inne firmy decydują się na usługę outsourcingu administracji nad stroną www.

 

Opieka nad stroną GrupyPNS – sprawdź ofertę.

 

Po co firmie obsługa nad stroną www?

Strona internetowa potrafi być znakomitym narzędziem wspierającym obsługę klienta, proces sprzedaży, pomocy technicznej i komunikacji – pod warunkiem, że odpowiednio zbudowana i zarządzana.

Stworzenie strony internetowej nie jest współcześnie żadnym wyczynem – darmowe szablony, wizualne kreatory i gotowe serwisy oferujące wizytówkę w sieci, czynią ten proces niezwykle łatwym nawet dla kompletnego laika.W rezultacie jednak cechy jak jakość, unikalność i skuteczność – wymagają wzbicia się ponad ten podstawowy poziom, a do ich realizacji konieczne są wiedza, umiejętności i praktyczne doświadczenie.

Obsługa i serwis strony internetowej dla firmy – co musisz wiedzieć?

Jakie problemy rozwiązuje usługa opieki GrupyPNS?

Kultura i standardy w kwestii internetu zmieniają się bardzo dynamicznie i to co było szczytem technicznych i funkcjonalnych możliwości zaledwie 5 lat temu – dziś już będzie okazywało wyraźne oznaki “zmęczenia”. Większość firm po prostu nie jest w stanie nadążyć za trendami a tym samym – oczekiwaniami ich konsumentów i jednocześnie prowadzić codzienne działania operacyjne.

W większości biznesów zasoby ludzkie jaki i wiedza są ograniczone – delegowanie pracowników do zarządzania serwisem www często musi odbywać się kosztem innych zadań – obsługi klienta, realizacji projektów – dosłownie, zarabianiu dla firmy pieniędzy.

Finalny efekt takich działań nie jest zwykle szczytem możliwym do osiągnięcia, trudno bowiem oczekiwać aby w każdej firmie pracownik (lub właściciel) poza swoją branżą miał tez kompleksową wiedzę o designie, marketingu sieciowym, budowaniu wizerunku oraz posiadał niezbędne umiejętności techniczne oraz oprogramowanie do przekucia ich w skuteczną stronę internetową.

Zwiększasz jakość strony internetowej i postrzegania marki

Jakość rozumianą kompleksowo –  zarówno pod względem estetycznym i wizualnym, jak i merytorycznym oraz praktycznym dla konsumenta. Atrakcyjna witryna, która “żyje” ma dużo większe szanse na konwersję przypadkowego użytkownika na naszego klienta.

Opieka Nad Strona Www Dlaczego Firmy Ja Wybieraja 2

Zawodowi graficy dbają o zachowanie spójnej identyfikacji wizualnej a indywidualni opiekunowie znając osobiście potrzeby przypisanego im klienta mogą sugerować i wdrażać nowe rozwiązania i pomysły.   “Okres przydatności” takiej witryny ulega znacznemu wydłużeniu i nie wymusza częstych, gruntownych modernizacji.

Strony internetowe dla firm – GrupaPNS Oferta

Zwiększasz ruch na stronie www

W dużym uproszczeniu – im większy ruch na stronie, tym bardziej prawdopodobne że uzyskamy z niej większą liczbę zapytań/zakupów. Logiczne jest, iż strona mająca 100 odwiedzin w miesiącu nie wygeneruje 200 transakcji. Jeśli jednak wartość wejść zwiększy się do np. 2.000-5.000 – pozyskanie 200 klientów staje się już bardziej realne.

W ramach opieki wdrażamy szereg działań mających na celu osiągnięcie takiego efektu. Zazwyczaj w praktyce firmy nie wykonują żadnych czynności w tym zakresie i pozytywne efekty są widoczne bardzo szybko.

Poddanie strony internetowej optymalizacji technicznej, przekładającej się na skrócenie czasu ładowania sprawia iż pozycjonuje się ona lepiej i notuje mniej porzuceń przez użytkowników.

Zaczynasz rozumieć swoją stronę www

W ramach usługi opieki przygotowujemy cykliczne raporty statystyk i odwiedzin witryny. Przejrzyste i przyjazne dla nietechnicznego czytelnika pomagają lepiej zrozumieć co dzieje się na stronie internetowej, jak poruszają się po niej użytkownicy oraz z jakich źródeł ją odwiedzają.

Takie dane mogą być bardzo przydatne w modernizacji i usprawnieniu serwisu, a jak i mogą dla przykładu – pomóc w wydawaniu środków na promocję. Zainwestowałeś w reklamę w serwisach branżowych lub social-media? Sprawdzimy czy była skuteczna i czy warto ponownie w nią inwestować.

Nie przejmujesz się barierami technicznymi

Zawodowi graficy i programiści zadbają aby strona funkcjonowała bez problemów a jej rozbudowa oraz poszerzanie funkcji odbywało się bez trudności. W firmie nikt nie wie jak obsłużyć panel administracyjny? Jak sformatować treści pod SEO? Jak przebudować daną podstronę? Z usługa opieki nie skupiasz się na takich problemach.

Opieka Nad Strona Www Dlaczego Firmy Ja Wybieraja 3

Dbasz o kwestie SEO

Treści publikowane w internecie różnią się od tych w innych, tradycyjnych mediach. Odpowiednie zamieszczenie i formatowanie treści ma olbrzymi wpływ na sposób w jaki nasza stronę będzie indeksować wyszukiwarka Google – warunkując jej pozycję w wynikach wyżej lub niżej w zależności jak dobrze taki proces optymalizacji zostanie przeprowadzony.

Jak pisać teksty na stronę internetową? – Blog PNS

Osiągasz lepszy efekt niż przy tradycyjnej realizacji

Długofalowa współpraca z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań ale również i wewnętrznych problemów firmy na przestrzeni lat pozwala nam lepiej reagować w czasie rzeczywistym na zmieniające się otoczenie oraz stawiane przez firmę cele.

Nawet najlepsza agencja interaktywna nie jest w stanie  ciągu kilku tygodni poznać klienta na takim poziomie jak w przypadku długofalowej, wieloletniej współpracy.

Wyprzedasz konkurencję

Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że Twój biznes posiada stronę www ponieważ inne firmy również ją posiadają. Oczywiście nie było tak zawsze i swoista migracja do mediów internetowych nastąpiła właśnie poprzez chęć wyprzedzenia konkurencji – strona www była wpierw czymś niezwykłym a dziś to po prostu standard.

Wyścig jednak się nie zakończył i wraz z dobiciem do metaforycznej “ściany” – wiele biznesów osiągnęło szczyt możliwości jaki oferuje samodzielne zarządzanie serwisem internetowym.  Przejście na model profesjonalnej, agencyjnej opieki jest kolejnym krokiem na przód, który być może już za kilka lat stanie się kolejnym standardem wraz z popularyzacją tego typu usługi.

Opieka Nad Strona Www Dlaczego Firmy Ja Wybieraja 4

Dbasz o bezpieczeństwo klientów

Bezpieczeństwo strony internetowej jest niezwykle istotne, gdyż nie dotyczy jedynie firmy lecz również jej klientów i odwiedzających witrynę konsumentów.  Włamanie, złośliwy kod i infekcja mogą powodować straty zarówno wizerunkowe jak i te bardziej realne – w postaci uszkodzenia urządzeń przeglądających.

W praktyce bardzo mało firm dba o regularne kopie zapasowe swoich witryn, danych zamówień i treści ofert spodziewając się, że tymi aspektami zajmują się za nich firmy hostingowe. W rzeczywistości jednak taki hosting działa jak miejsce parkingowe. Wynajmujący nie odpowiada za to, że zostawiliśmy w aucie otwarte drzwi.

W ramach opieki zapewniamy zabezpieczenie witryny, cykliczne kopie zapasowe oraz natychmiastowy serwis w sytuacjach awaryjnych.

Obsługa strony internetowej – jak zabezpieczamy witryny klientów?

Stale modernizujesz stronę internetową

Usługa opieki oferowana przez naszą firmę jest zbudowana z zamysłem przeniesienia ciężaru odpowiedzialności za witrynę z pracowników. Przejawem tej filozofii jest gruntowna modernizacja serwisu w odstępie kilku lat, za którą klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Pomyśl – już nigdy nie będziesz stresował się wyborem wiarygodnego wykonawcy oraz czy efekt finalny Cię zadowoli. Modernizację wykona zespół z jakim współpracujesz od lat i jako dokładnie zna Twoje oczekiwania.

Po prostu – opieka nad stroną internetową daje Ci święty spokój

Nie będzie nad wyraz stwierdzenie, że strona www Twojego biznesu będzie mu towarzyszyć do jego końca i o jeden dzień dłużej – takie bowiem są realia dzisiejszego rynku.

Mając tego świadomość, trzeba zastanowić się czy będąc w pewnym sensie “skazanym” na obecność firmy w internecie nie warto wzmocnić firmowej strony internetowej i wybić ją ponad przeciętną.

Dla twojej firmy oferujemy:

  • lepszą prezencję w sieci,
  • zwiększenie skuteczności witryny,
  • przewagę nad konkurencją,
  • wiedzę i doświadczenie przy współpracy z agencją,
  • bezpieczeństwo,
  • zaufanie.


Szanujemy naszych klientów. Żadne treści na naszej stronie NIE zostały automatycznie wygenerowane przez sztuczną inteligencję.Bardzo dobrze mi się współpracuje z Grupa PNS Europe. To już kolejna strona www, którą zamówiłam w tej firmie. Szybki kontakt, profesjonalizm, piękna grafika i krótki czas wykonania usługi. Polecam👍
Ewa Rach
Ewa Rach
07/09/2022
Dodaje pięć zasłużonych gwiazdek. Bardzo szybkie odpowiedzi i realizacja. Z pewnością zostanę z tą firmą na dłużej :)
Sandra Spychalska
Sandra Spychalska
01/08/2022
Współpracuję z firmą PNS już od jakiegoś czasu i ani razu się nie zawiodłam. Grupa PNS stworzyła dla mojej szkoły językowej piękną stronę internetową, tworzy bardzo ładne, estetyczne grafiki reklamujące firmę, a sam pan Michał, który jest naszym "opiekunem" jest zawsze bardzo uprzejmy i spełnia moje prośby w ekspresowym tempie. Krótko mówiąc, usługi na najwyższym poziomie - polecam.
Sylwia K
Sylwia K
26/07/2022
Polecam firmę szybka realizacja zleceń. Pełen profesjonalizm.
K
K
02/05/2022
Szybka realizacja zlecenia, sprawny i bardzo miły kontakt. Profesjonalniści. Polecam w 100%.
Miras M
Miras M
06/04/2022
Polecam firmę PNS. Doradztwo i sugestie bardzo ciekawe, szybka realizacja. Przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Naprawdę warto:)
Sebix Sebix
Sebix Sebix
29/03/2022
Polecam serdecznie współpracę z Grupą PNS Europe. Pan Michał to specjalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt sprawiają, że współpraca układa się rewelacyjnie a wyniki są adekwatne do ustaleń. Zadowolenie 100%! :-)
Sylwia N
Sylwia N
04/03/2022
Współpracuję z Grupą i Panem Michałem w ramach działań Fundacji Mam Marzenie od wielu lat. Wszystko zawsze na najwyższym poziomie, sprawnie i szybko - Grupa PNS robi dla nas wszystko pro bono. Bardzo wszystkim polecam - grafiki sprawiają, że nasze akcje przyciągają jeszcze większe rzesze ludzi - a co za tym idzie spełniamy jeszcze więcej marzeń chory dzieci. Dziękujemy i polecamy! Fundacja Mam Marzenie
Marcin Czerwiński
Marcin Czerwiński
28/02/2022

Zwiększaj swoją wiedzę...

Regularnie publikujemy artykuły z tematyki marketingu, projektowania stron www, ich zarządzania jak również i projektów graficznych i szeroko rozumianej reklamy.

Odwiedź naszego bloga
Blog firmowy - sprawdź

Wybrane realizacje

Wykonujemy szeroki zakres realizacji od stron www przez projeky graficzne ulotek, plakatów, wizytówek, brandingu dla firm oraz ogólnych materiałów wizualnych do komunikacji z klientem.

Zobacz portfolio


Realizacje dla klientów
Polityka Cookies

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Nasza polityka prywatności